Бюро “Гольфстрім” спеціалізується на виконанні всіх видів перекладів для фізичних та юридичних осіб. Локалізація технічних документів та художньої літератури, синхронний та послідовний усний переклад – лише мала частина послуг, які ви можете замовити у нас.

«Гольфстрім» — команда досвідчених фахівців: перекладачів, які знають понад 50 популярних світових мов, а також коректорів, редакторів, технічних спеціалістів та менеджерів, для яких немає нічого неможливого. Найкращий доказ цієї гучної заяви — нестандартні додаткові послуги, які потребують застосування специфічних знань та навичок.

Локалізація аудіо та відео в Україні

Мы можем буквально смонтировать ваш ролик заново, озвучив его на другом языке, а также изменив текстовую информацию отображающуюся на экране или просто набрать субтитры, предоставив их вам виде текстового документа. Наши специалисты знают, как сделать качественный и профессиональный перевод видео любой тематики. Стоимость услуг будет зависеть от:

  • Вибраного типу перекладу — локалізація, переозвучка, дубляж чи субтитри;
  • Тривалість відео;
  • Тематичної спрямованості (технічні, медичні або юридичні ролики, для роботи з якими потрібні вузькопрофільні фахівці, коштують дорожче);
  • Поширеність мови — переклад відео з англійської на російську або українську, і навпаки, коштує найдешевше.

Ціна перекладу аудіо розраховується аналогічно і прив’язана до кількості символів у розшифровці тексту.

Професійна верстка перекладів в Україні

Верстка перекладів потрібна практично кожному технічному тексту та іншим документам зі складним форматуванням. Наші штатні верстальники вміють працювати з кресленнями в будь-яких форматах, а також таблицями, схемами, діаграмами та зображеннями. Замовляючи цю послугу, ви отримуєте в результаті документ, повністю готовий до друку.

Бюро «Гольфстрім» пропонує комплексний підхід та максимально вигідні умови співпраці в разі замовлення будь-яких послуг. Ми надаємо професійну допомогу всім, кому потрібне засвідчення та легалізація документів, а також архівуємо всі виконані проєкти та ведемо суворий облік, що дає змогу швидко знайти документ за заданими параметрами, якщо вам знадобиться його копія. У нас діє програма лояльності для постійних замовників та корпоративних клієнтів, а ще ми завжди готові надати всебічну підтримку тим, хто збирає пакет документів для отримання ВНЖ та громадянства або укладання шлюбу з іноземцем.

Для того, щоб розпочати співпрацю, ви можете особисто прийти до нашого офісу, розташованого в самому центрі міста Харків, або зв’язатися з нашими менеджерами та обговорити умови дистанційного співробітництва. Ми працюємо з вихідними джерелами в друкованому та електронному вигляді, які ви можете надіслати нам на електронну пошту, а також пропонуємо послуги власної кур’єрської доставки містом.

01
Японський переклад

Переклад з японської та навпаки – одна з наших послуг. Доручаючи нам роботу з текстом, ви можете бути впевнені як підсумковий результат. Над адаптацією вашого документа буде працювати команда досвідчених філологів носіїв мови, а також коректорів та редакторів.

Подробнее