Потрібна допомога в організації імміграції до Німеччини по єврейській лінії, реєстрації шлюбу з громадянами інших країн чи дистанційному одержанні документів на території України? Скористайтеся однією зі спеціальних пропозицій бюро перекладів «Гольфстрім» і позбавте себе зайвого клопоту, витрат і зволікань.

Ми займаємося перекладами та легалізацією документів уже понад 20 років і за цей час не лише підвищили професійну кваліфікацію, а й набули безцінного досвіду, допомагаючи нашим замовникам у вирішенні супутніх завдань.

Ми готові взяти на себе повну відповідальність за підготовку, переклад та засвідчення документів у випадках, коли це можливо за допомогою оформлення довіреності, а також завжди допоможемо та підтримаємо у всіх інших ситуаціях.

Підготовка документів для імміграції та укладання шлюбу з іноземцем в Україні

До списку спеціальних пропозицій від бюро перекладів «Гольфстрім» входить три комплексні послуги з підготовки пакетів документів, які користуються попитом, для таких цілей:

  1. Єврейська імміграція до Німеччини. Комплексна підтримка для тих, хто має право на репатріацію по єврейській лінії. Збір, переклад та легалізація особистих документів, послуги перекладача на етапі спілкування з іудейською громадою в Німеччині, практичні рекомендації щодо проходження співбесід у консульстві та багато іншого.
  2. Реєстрація шлюбу із громадянином іншої країни. Допомога в отриманні «візи нареченої» до будь-якої країни світу та організації офіційної частини весілля в Україні чи іншій державі, обраній молодятами.
  3. Одержання документів на території України. Дублікати свідоцтв, виданих органами РАЦСу, довідки та витяги з реєстрів українських Міністерств із пересилкою по Україні та Європі.

Кожна з послуг включає роботу з отриманням офіційних документів у державних інстанціях, уповноважених їх видавати, перекладом, а також наступним засвідченням. Залежно від конкретної ситуації та законодавчих вимог різних країн, процедура набуває специфічних особливостей. Ми розуміємо тонкощі та нюанси оформлення документів для отримання ВНЖ та громадянства в Європі та за її межами та пропонуємо кваліфіковану допомогу всім, кому вона необхідна.

Якщо вас цікавлять подробиці надання цих послуг у вашому конкретному випадку, ми раді попередньо проконсультувати всіх, хто зателефонує нам або залишить заявку на сайті. Двері нашого офісу в Харкові завжди відчинені для потенційних клієнтів, а якщо ви зараз перебуваєте за кордоном або з іншої причини не можете бути присутніми на особистій зустрічі, ми готові надати всі послуги в дистанційному режимі. Копії документів можна надіслати нам електронною поштою, а оригінали з кур’єром. Готові переклади ми надішлемо аналогічно або поштою, залежно від того, як вам зручно.

01
Японський переклад

Переклад з японської та навпаки – одна з наших послуг. Доручаючи нам роботу з текстом, ви можете бути впевнені як підсумковий результат. Над адаптацією вашого документа буде працювати команда досвідчених філологів носіїв мови, а також коректорів та редакторів.

Подробнее