Хто ми?
Місія та цінності
Принципи роботи
Наша команда

Хто ми?

Компанія «Гольфстрім» – це надійна команда професіоналів, яка об’єдналася, щоб допомогти Вам у вирішенні навіть найскладнішого питання. Як тільки Ви стаєте нашим клієнтом, можете відкинути всі сумніви, оскільки тепер Ви є нашим головним пріоритетом:

  • Привітні кваліфіковані менеджери не просто вас вислухають, вони обов’язково дійдуть до суті вашого питання, пояснюючи всі моменти, які вас цікавлять, наскільки б складними вони не здавалися.
  • 23 роки нашого досвіду роботи з перекладом та оформленням різних документів дають вам незаперечну перевагу. Адже ми знаємо всі тонкощі роботи з усіма необхідними інстанціями і завжди стежимо за змінами правил їх роботи, тому ваші документи будуть досконалі та прийняті з першого разу.
  • Ми не користуємось послугами посередників, тому наші ціни звільнені від переплат і приємно вас порадують.
  • У нашому штаті є спеціалісти різного профілю, тому у нас ви можете замовити будь-який переклад – від письмового технічного до усного синхронного.
  • Ми обов’язково проводимо коригування кожного замовлення, щоб виключити навіть можливість помилки, помарки або неточності.
  • З нами Ви встигнете подати документи вчасно, адже ми розуміємо, що від цього може залежати дуже багато, і не допускаємо прострочення. До того ж Ви самі зможете контролювати кожен з етапів роботи, адже ми завжди на зв’язку і готові відповісти на будь-яке питання.

«Гольфстрім» – це не просто бюро перекладів, це втілення професіоналізму та надійності, а історія наших успіхів – ще одне тому підтвердження!

Місія та цінності

Наша місія — це допомога у реалізації важливих рішень, пов’язаних із змінами у житті. Саме тому до кожної із своїх послуг та напрямків роботи ми ставимося з великою відповідальністю, і з упевненістю можемо сказати, що пишаємось професіоналізмом та людяністю своїх співробітників!

Принципи роботи

Ми забезпечимо вирішення всіх питань, пов’язаних із перекладами.

Наша команда

Команда “Гольфстрім” – це сім’я, і ми не розкидаємося фразами даремно, тому турбота, основа існування людини і є те, що ми цінуємо та оберігаємо.

ЖИТТЯ КОМПАНІЇ

Компанія “Гольфстрім” – це єдиний організм. Так, мислить і думає кожен самостійно, але цінності розділяємо одні й ті самі. Фразу “ми – сім’я” можна часто почути у просторі нашої компанії, у статтях про “Гольфстрім”, на корпоративних вечірках, у привітаннях один одному.

Занадто пафосно? Пихато? Аж ніяк! Ми є те, що ми є.

НАШІ КЛІЄНТИ

Philip Morris International (PMI, «Філіп Морріс Інтернешнл» (ФМИ)) — американська тютюнова компанія, один із найбільших виробників сигарет у світі.

Philip Morris International

Тютюнова компанія

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) — входить до десятки найбільших та найнадійніших банків України.

ПУМБ

Банк

Siemens — німецький концерн, що працює в галузі електротехніки, електроніки, енергетичного обладнання, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту та зв'язку.

Siemens

Електротехніка

Державна фіскальна служба України – центральний орган виконавчої влади України. Діяльність відомства спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Державна фіскальна служба України

Корпорація «Бісквіт-Шоколад» - один із найбільших в Україні виробників кондитерської продукції, який об'єднує низку підприємств, що забезпечують усі основні технологічні етапи виробництва, від заготівлі сировини до випуску готових виробів.

Бісквіт-Шоколад

Кондитерская продукция

Український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки якості та інноваціям, ПАТ «Фармак» з 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України та найбільшим експортером лікарських засобів.

АТ «Фармак»

Виробник лікарських засобів

METRO Cash & Carry (в Україні ТОВ «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна») – мережа магазинів професійної оптової торгівлі за принципом самообслуговування в Європі, Азії та Африці. Входить до складу METRO Group. Центри оптової торгівлі METRO та MAKRO пропонують асортимент до 30 000 продовольчих та непродовольчих товарів.

METRO

Фармацевтична компанія «Здоров'я» – флагман вітчизняної фармацевтичної індустрії – сучасне високотехнологічне підприємство, рівень виробництва якого відповідає всім міжнародним вимогам, що застосовуються до лікарських препаратів. Компанія має сертифікат відповідності вимогам Належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice – GMP) Європейського Союзу.

Здоров'я

Фармацевтична компанія