Дипломовані філологи з багаторічним стажем, максимально доступна ціна та найширший спектр послуг – ось що таке японський переклад від бюро «Гольфстрім».

Офіційні документи, креслення та посібники з експлуатації, художня література, рекламні матеріали, судові постанови та медичні епікризи – лише мала частина текстів, локалізацію яких офіційною мовою країни ми виконуємо щодня.

Переклад з японської та навпаки – одна з наших послуг. Доручаючи нам роботу з текстом, ви можете бути впевнені як підсумковий результат. Над адаптацією вашого документа буде працювати команда досвідчених філологів носіїв мови, а також коректорів та редакторів.

Професійний переклад японською мовою в Харкові

Бюро «Гольфстрім» виконує переклади японською мовою з більш ніж 50 мов світу і навпаки 23 роки. У нашому штаті працюють фахівці, кожен з яких вміє швидко, точно та з урахуванням усіх вимог до конкретного типу документа адаптувати його національною мовою. У нас ви можете замовити такі послуги як:

Письмові переклади художніх та технічних текстів;
Локалізація юридичних, економічних, медичних та інших специфічних документів;
Послідовний та синхронний переклад для особистих цілей та заходів будь-якого масштабу;
Переклад документів, що видаються державою – свідоцтв, довідок, виписок тощо.
Верстка та додрукарська підготовка.

Крім того, у нас ви можете замовити переклад на японський аудіо- та відеофайлів. Іноземним громадянам, які збираються зареєструвати шлюб на території країни, укласти бізнес-контракт або нотаріальну угоду, ми також пропонуємо послуги із засвідчення копій їхніх документів відповідно до вимог нашої держави. Українцям ми готові допомогти з перекладом їхніх офіційних паперів найпоширенішими мовами світу, а також їх подальшим апостилюванням чи консульською легалізацією.

Всі наші послуги доступні за максимально комфортних умов. Ви можете особисто відвідати наш офіс у центрі міста Харків, скористатись кур’єрською доставкою документів або просто надіслати нам їх на електронну пошту. Також для вашої зручності ми пропонуємо кілька варіантів оплати: як готівкою, так і онлайн, зокрема за допомогою електронних платіжних систем. У випадку з такою послугою як переклад на японську – ціна залежатиме від кількох факторів:

Обсяг роботи;
Тематика;
Тип перекладу – письмовий чи усний;
Поширеність другої мови.

Зателефонуйте нашим менеджерам або залиште заявку на сайті, і ми оперативно розрахуємо вартість виконання вашого замовлення, а також відповімо на всі питання та обговоримо умови співпраці.